Догляд за людьми з обмеженими можливостями

"З турботою про людей похилого віку..."

Каждый наш гость - это удивительная история жизни, которая продолжается в комфортной обстановке пансионата.
ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ: ЦЕ МІСЦЕ ДЕ НАДАЄТЬСЯ ЦІЛОДОБОВИЙ ДОГЛЯД ЗА ЛЮДЬМИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Догляд за людьми з обмеженими можливостями в психоневрологічному інтернаті

Бажання допомогти близькій людині з обмеженими можливостями цілком зрозуміле, але навіть за психологічної та моральної стійкості, догляд вимагає багато вільного часу. Не кожен має такі можливості, готовий кинути роботу і повністю присвятити себе турботі про рідну людину.

У нашому психоневрологічному інтернаті пропонується професійний догляд людей з обмеженими можливостями і в більшості випадків наш будинок є найкращим рішенням.

Це твердження стосується не лише самостійного догляду за хворими, але й залучення допомоги з боку, зокрема доглядальниці. Проблема полягає у вартості послуг та дискомфорту через постійну присутність сторонньої людини у власному будинку. До того ж у домашніх умовах дуже складно створити необхідні умови для проживання людини з обмеженими можливостями.

Догляд за людьми з обмеженими можливостями приймає постояльців не тільки похилого віку, адже молоді люди теж з тих чи інших причин можуть зіткнутися з необхідністю професійної допомоги. У нашому будинку забезпечується якісний догляд за людьми, можливості яких стали обмежені через:
  • інсульту чи інфаркту;
  • паралічу через хвороби та травми;
  • з катарактою, сліпих, після операції з усунення катаракти;
  • перелому шийки стегна (зокрема після операції);
  • повного знерухомлення внаслідок онкологічних та інших тяжких хвороб.
Уход за людьми с ограниченными возможностями
Уход за людьми с ограниченными возможностями Киев
Уход за людьми с ограниченными возможностями в психоневрологическом интернате

Умови проживання та догляд за людьми з обмеженими можливостями:

Наш приватний психоневрологічний інтернат пропонує комфортні умови для проживання близьких з обмеженими можливостями. Співробітники пансіонату забезпечують своєчасне збалансоване харчування, медичний контроль, психологічну підтримку. Спокійна обстановка, сучасне оснащення та уважний персонал – важливі умови, які сприяють якісній та швидкій реабілітації у випадках, коли така можлива.

Постояльці психоневрологічного інтернату цілодобово оточені увагою та турботою персоналу. Наші співробітники здійснюють медичний контроль, що для людей похилого віку життєво важливо. Строго дотримуються всі рекомендації та приписи лікаря, включаючи прийом ліків та процедури. Також персонал допомагає пацієнтам з прийомом їжі, гігієнічним доглядом, переміщенням за номером та територією будинку.

Ті, хто проживає в пансіонаті, завжди доглянуті і задоволені. У списку послуг не тільки стандартні гігієнічні процедури, а й стрижка нігтів, волосся. Наші співробітники регулярно змінюють постільну білизну та одяг, а наших пралень забезпечується якісне прання та прасування речей.

Організація правильного харчування – ще одна важлива умова. У нашому будинку передбачено п'ятиразове харчування. При цьому при розробці меню враховуються смаки та звички людей похилого віку, належна увага приділяється збалансованості харчування та дотримання розпоряджень дієти (якщо така передбачена). До щоденного раціону обов'язково включені молочні продукти, страви з м'яса, овочі та фрукти.
ПСИХОНЕВРОЛОГИЧЕСКИЙ ИНТЕРНАТ цены
Немає прихованих платежів
Психоневрологический интернат с медицинским уклоном
Комфортні умови
Психоневрологический интернат Киев
Безкоштовний WI-FI
Психоневрологический интернат для стариков
Щоденні прогулянки
мониторинг состояния здоровья
Моніторинг здоров'я
Психоневрологический интернат с досугом
Гігієнічний догляд
Психоневрологический интернат софиевская борщаговка
Доглядальниці з мед. освітою
Психоневрологический интернат
Вартість розміщення 7 500 грн/місяць
Image
Цілодобовий догляд
Психоневрологический интернат с приемом лекарств
Контроль за прийомом ліків
Контроль за приема лекарств
Збалансоване харчування
Наш психоневрологічний інтернат — затишний триповерховий будинок для людей похилого віку розташувався за 10 хвилин віддалення від міста Київ. Простора територія позбавлена ​​міської метушні. Навколо розбитий сад із декоративними посадками, в якому можна прогулюватися будь-якої пори року.

Психоневрологический интернат (2)

 

(000) 000 00 00
г. Київ, вул. Ягідна 61/7 с. Самбурки (Голосіївський р-н)