ВНИМАНИЕ! МЫ ЗАКРЫТЫ С ФЕВРАЛЯ 2022 ГОДА! ВСЕМ УСПЕХОВ И УДАЧИ!

Callback form

Provide us with your phone number

Callback form

Your callback has been sent sucessfully


Догляд за діабетиками

"З турботою про людей похилого віку..."

Каждый наш гость - это удивительная история жизни, которая продолжается в комфортной обстановке пансионата.
ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ: ЦЕ МІСЦЕ ДЕ НАДАЄТЬСЯ ЦІЛОДОБОВИЙ ДОГЛЯД ЗА ЛЮДЬМИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ.

Догляд за діабетиками

Цукровий діабет – це страшне захворювання. Практично у кожної третьої літньої людини спостерігається підвищений цукор у крові. Не завжди родичі можуть організувати якісний догляд. На допомогу приходять приватні клініки. До того ж, догляд за хворою людиною забирає багато часу та сил.

Приватний психоневрологічний інтернат - вибір багатьох людей. Причому людина не завжди самостійно приходить до такого рішення. Іноді людям похилого віку допомагають родичі звернутися за допомогою до відповідних організацій.
Уход за діабетіками
Догляд за діабетиками
ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ

Догляд за діабетиками у психоневрологічному інтернаті

Догляд за діабетиками - це складне завдання, з яким не здатні справлятися звичайні люди, які мають відповідної освіти. В цілому, цукровий діабет – це ендокринне захворювання. Саме до правильної роботи цих залоз залежить стан людини. Підвищений рівень цукру в крові призводить до появи супутніх хвороб, шкірна з яких призводить до погіршення загального стану.

Якщо чітко дотримуватись усіх приписів лікаря, то можна виявити, що стан поступово покращується. Ставка найчастіше робиться на догляд комплексний. Людина зможе перевірити, наскільки правильно доглядають її, і наскільки покращується її стан здоров'я з часом.

Наша організація дозволяє людині почуватися комфортно у будь-якій життєвій ситуації. Затишні палати та добрий медичний персонал — це те, що може розраховувати кожна людина. Ставка робиться на поліпшення загального стану людини, яка проживає в лікувальному закладі.

Іноді людині потрібна не лише медикаментозна допомога, а й психологічна підтримка. Кожна людина, яка відчуває дискомфорт, може отримати допомогу з боку нашого медичного персоналу, здатного надавати різнобічну допомогу будь-якій людині.

Без правильного підходу до лікування результат людини може бути летальним. Будь-який житель нашої країни може тепер звернутися до нашої організації. Якщо йому потрібна комплексна допомога, ми йому її надамо.

Згодом захворювання може починати загрожувати життю та здоров'ю людини. Це досить тяжке захворювання, яке згодом може призвести до негативного результату. Підсумком іноді стає смерть, що неприпустимо ні самих хворих, ні родичів.
ПСИХОНЕВРОЛОГИЧЕСКИЙ ИНТЕРНАТ цены
Немає прихованих платежів
Психоневрологический интернат с медицинским уклоном
Комфортні умови
Психоневрологический интернат Киев
Безкоштовний WI-FI
Психоневрологический интернат для стариков
Щоденні прогулянки
мониторинг состояния здоровья
Моніторинг здоров'я
Психоневрологический интернат с досугом
Гігієнічний догляд
Психоневрологический интернат софиевская борщаговка
Доглядальниці з мед. освітою
Психоневрологический интернат
Вартість розміщення 7 500 грн/місяць
Image
Цілодобовий догляд
Психоневрологический интернат с приемом лекарств
Контроль за прийомом ліків
Контроль за приема лекарств
Збалансоване харчування
Наш психоневрологічний інтернат — затишний триповерховий будинок для людей похилого віку розташувався за 10 хвилин віддалення від міста Київ. Простора територія позбавлена ​​міської метушні. Навколо розбитий сад із декоративними посадками, в якому можна прогулюватися будь-якої пори року.

Психоневрологический интернат (2)

психоневрологічний інтернат

(000) 000 00 00
г. Київ, вул. Ягідна 61/7 с. Самбурки (Голосіївський р-н)