Догляд при переломі шийки стегна
"З турботою про людей похилого віку..."
Каждый наш гость - это удивительная история жизни, которая продолжается в комфортной обстановке пансионата.
ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ: ЦЕ МІСЦЕ ДЕ НАДАЄТЬСЯ ЦІЛОДОБОВИЙ ДОГЛЯД ЗА ЛЮДЬМИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ.
Догляд при переломі шийки стегна
З віком процеси відновлення організму сповільнюються. Тому реабілітація після перелому шийки стегна літніх людей потребує тривалого часу та кваліфікованого супроводу. У домашніх умовах належний догляд забезпечити непросто. Особливо ускладнюється завдання, якщо з якихось причин людина живе одна і постійно доглядати її нема кому.
У такій ситуації найбільш ефективним рішенням буде проходження реабілітації у спеціальному пансіонаті для людей похилого віку, де кваліфіковані фахівці забезпечать необхідний догляд та організують програму для якнайшвидшого відновлення.
Перелом шийки стегна – поширена травма серед людей похилого віку Пов'язано це з тим, що з віком кісток вимивається кальцій, через що вони стають крихкими. Навіть незначне навантаження або удар під час падіння можуть призвести до цієї травми..
Своєчасна операція у разі – лише частина необхідної медичної допомоги. Відтак негайно має бути відповідне лікування та реабілітація, це значно підвищить ймовірність успішного повернення до повноцінної рухової активності та скоротить період відновлення.
Загоєння перелому шийки стегна – процес нешвидкий, зазвичай займає щонайменше шість місяців. У цей період пацієнти можуть не лише страждати від сильного болю, а й зіткнутися з іншими неприємними наслідками, серед яких трофічні порушення та легеневі ускладнення. Щоб мінімізувати неприємні відчуття та знизити ймовірність негативних побічних ефектів під час лікування, літнім постояльцям пансіонату забезпечують комфортне проживання, що супроводжується професійним доглядом.



Догляд після перелому шийки стегна в психоневрологічному інтернаті
Добросовісний та кваліфікований медичний догляд після перелому шийки стегна допомагає вирішити проблеми, пов'язані з фізичним самопочуттям. Проте, є ще душевний стан пацієнтів. Болючі відчуття, вимушена нерухомість, залежність від інших людей у питаннях самообслуговування можуть призвести до пригніченого настрою та психологічних проблем.
Тому необхідною частиною реабілітаційного процесу є спостереження психолога. У разі потреби він проведе консультацію, під час якої допоможе виявити причини проблем та підтримає.
В реабилитационную программу ухода за больными входят следующие процедуры:
- послуги професійної доглядальниці;
- постійний контроль за життєво важливими показниками;
- комплекс лікувальних процедур;
- відстеження правильності та своєчасності прийому призначених ліків;
- збалансоване меню;
- трофічних порушень;
- поява пролежнів;
- порушень у роботі серцево-судинної системи;
- проблеми з травленням та диханням.
- щоденний масаж;
- допомогу у скоєнні гігієнічних процедур.
При цьому самі постраждалі та їхні родичі повинні враховувати, що через специфіку травми та вікові особливості гарантії повернення до повноцінного життя давати не можна. В окремих випадках, незважаючи на зусилля лікарів та самих пацієнтів, наслідки травми заважають самостійно пересуватися. Також хворий, незважаючи на проведене лікування, може втратити можливість самообслуговування. Тому перебування у приватному пансіонаті значно полегшить йому життя.

Немає прихованих платежів

Комфортні умови

Безкоштовний WI-FI

Щоденні прогулянки

Моніторинг здоров'я

Гігієнічний догляд

Доглядальниці з мед. освітою

Цілодобовий догляд

Контроль за прийомом ліків

Збалансоване харчування
Наш психоневрологічний інтернат — затишний триповерховий будинок для людей похилого віку розташувався за 10 хвилин віддалення від міста Київ. Простора територія позбавлена міської метушні. Навколо розбитий сад із декоративними посадками, в якому можна прогулюватися будь-якої пори року.